Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Wybór zabawki dla psa.

Zabawa z czworonogiem jest wspaniałą okazją, żeby spożytkować energiczność swojego zwierzaka, a jednocześnie budować zaufanie. Częste psoty wpływają pozytywnie na formę psa, tak jak i sprawiają uciechę opiekunowi. Gry dobrze jest wzbogacać przy użyciu zabawek dla psów. Na rynku natkniemy się niemało różnorodnych typów zabawek dla psów, ale w jaki sposób dobrać tą odpowiednią?

Piłki dla psa.

Ulubioną zabawką naszych psiaków jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę dostaniemy w większości punktów zoologicznych w zróżnicowanych rozmiarach, odpowiednich do gabarytów naszego zwierzaka. Piłki dla psów mogą być z szeregu tworzyw, są piłki z gumy, materiałowe lub z plastiku. Wybierając piłki dla psa należy zwrócić uwagę na jej wielkość. Rozmiary piłek dla psów są uniwersalne, ale trzeba pamiętać o prawdopodobieństwie zadławienia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa okazuje się zbyt mała. Wybierając nową zabawkę nie zapominajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to szczególnie ważne, gdy jesteśmy właścicielami niewielkich odmian psów, jak pudle lub yorki, dla których dobieramy niestandardowe rozmiary piłek.

Frisbee dla psa.

Gdy chcemy wyszaleć się z pupilem na świeżym powietrzu doskonałym wyborem jest frisbee dla psa. Nie sposób znaleźć psa, który nie zakocha się w tej zabawie. Frisbee dla psa dużo lepiej używać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park czy ogród, gdzie pupil ma możliwość wybiegania się. Jeśli pies wie jak przynosić zabawkę spowrotem, powinniśmy kupić frisbee dla psa o pasującej średnicy, żeby zwierzakowi wygodnie było przenosić przedmiot w zębach. Frisbee dla psa nie może być zbyt twarde, ponieważ występuje ryzyko przypadkowego uderzenia zwierzęcia frisbee w trakcie zabawy, więc w celu ustrzeżenie się nieprzyjemnych wypadków wybierajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee może być ekscytującą formą aktywności, a jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch!

legowiska dla psów