Odżywianie psiaka suchą żywnością lub mokrą – różnice

Karmy dla juniorów – oferta marki Pedigree
Marka Pedigree od lat pasjonuje się produkcją żywności dla czworonogów. Zgodnie z pragnieniami konsumentów w ich ofercie można znaleźć karmy dla dorosłych psów, zaś także i takie przystosowane dla szczeniąt. Stanowi to zatem szczególnie znaczące dlatego, że zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt oraz psów dojrzałych znacząco się różni. Zatem z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Jakie składniki odżywcze zapewnia? W tym materiale postaramy się odpowiedzieć na bieżące zagadnienia i także pokazać propozycję marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach firma Pedigree zbudowała dwa modele karm: karmy suche i karmy mokre. Jeśli chodzi o owe główne w ofercie marki znajdziemy 4 typy karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszystkich odmian czworonogów oraz 3 gatunki karm przeznaczone dla psów ras małych dużych i także średnich: karmy Pedigree z kurczakiem i ryżem. Każda sucha karma Pedigree została skomponowana przez zbiór sprawdzonych specjalistów z wiedzą o tym, aby dać szczeniętom najwłaściwszy wzrost. W składzie karmy zlokalizujemy przede wszystkim mięcho z kurczaka i także ryż, które są doskonałe dla delikatnych żołądków młodych czworonogów. Ponadto karma Pedigree junior uzupełniona jest o skład witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest wskazana szczeniętom w czasie silnego wzrostu. Oprócz atutów odżywczych warto też wspomnieć o plusach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jedynymi z najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest szczególnie prosty. Zawiera zboża, olbrzymią porcję mięcha (26%), oleje i tłuszcze oraz substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree zapewniasz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
Sklep zoologiczny oferuje najlepsze karmy psie zobacz https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Prócz karmy suchej marka świadczy również mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa gatunki: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (zatem także karma Pedigree w puszce albo w saszetce) zawiera świeże mięsne kawałeczki utopione w galaretce, która poprawia wchłanianie składników odżywczych wprowadzonych w karmie. Dzięki temuż karma jest nie tylko świetna, lecz dodatkowo odżywcza i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior posiada makroskładniki odpowiedzialne za dobre i także zdrowe kości (czyli wapń oraz fosfor), podnoszące odporność (witamina E oraz minerały) plus wspierające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki zastosowaniu delikatnych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu oraz utopieniu całości w galaretce.
Wnioskując oferta firmy Pedigree w dziale karm dla szczeniąt jest całkiem obfita, możemy w niej wyszukać zarówno karmy mokre jak również suche (każdy typ jest w kilku smakach). Również są to karmy stworzone przez markę, która występuje na rynku od wielu lat i dodatkowo jeszcze optymalizuje swoje wyroby opierając się na na doświadczeniu swoim i ekspertów z jakimi kooperuje. Dzięki temuż są więc to karmy znakomicie dopasowane do potrzeb prężnie kształtujących się szczeniąt również ze względu na atuty odżywcze, jak i smakowe.